„Rozwód kościelny” – od czego zacząć?

Pewnie nie raz zastanawiało Cię co zrobić, aby uzyskać „rozwód kościelny”? Jak się do tego zabrać i gdzie szukać pomocy?

A może zniechęciłeś się kiedy Twój adwokat, niekoniecznie kościelny, zażyczył sobie pieniędzy za niemerytoryczną poradę prawną?

Dzisiaj przekonasz się, że to wszystko jest możliwe.

Co najpierw?

Pierwszym krokiem jest skontaktowanie się z adwokatem kościelnym i przedstawienie mu historii swojego małżeństwa.

Koniecznie zwróć uwagę, czy Twój adwokat kościelny posiada wszelkie uprawnienia. Bez nich nie może on występować w sądzie kościelnym i najczęściej udzieli Ci błędnej porady prawnej za którą i tak będziesz musiał zapłacić. Nasze uprawnienia sprawdzisz tutaj: pokaż.

Jeżeli już wszystko sprawdziłeś, to adwokat kościelny przekaże Ci jasną informację, czy Twoja sprawa zostanie skierowana do sądu kościelnego.

W naszej Kancelarii zrobisz to według schematu przedstawionego poniżej.

Pierwszym sposobem jest przesłanie formularza kontaktowego. Możesz to zrobić na dwa sposoby:
a) wypełnij teraz online – nawet z poziomu telefonu; znajduje się on tutaj albo
b) pobierz, wypełnij na komputerze i prześlij na nasz adres e-mail: formularz kontaktowy znajdujący się tutaj. Jeżeli masz problemy z edytowaniem formularza, to powinieneś kliknąć w opcję „Włącz edytowanie” na samej górze dokumentu.

W ciągu maksymalnie 24 godzin adwokat kościelny skontaktuje się z Tobą i wyceni koszt konsultacji podczas której opowie o kosztach, czasie trwania i Twoich szansach w procesie o stwierdzenie nieważności małżeństwa.

Preferujesz rozmowy albo maile?

Jeżeli wolisz porozmawiać telefonicznie albo zapytać o szczegóły mailowo, to również jako adwokat kościelny służę pomocą. Podobnie jak w przypadku formularza kontaktowego, tu również możesz skorzystać z  porady prawnej.

Będąc za granicą skorzystaj z WhatsApp, aby uniknąć dodatkowych opłat za połączenia. Tutaj znajdziesz wszystkie szczegóły: skorzystaj z porady prawnej.

Pomożemy Ci w każdym sądzie kościelnym

Jako adwokat kościelny oferuję Ci wsparcie w każdym rejonie Polski, jak i poza granicami kraju. Jeżeli mieszkasz w innym mieście niż Warszawa, Lublin, Kraków, czy Sandomierz albo w innym państwie, niż Polska, to nie masz powodów do zmartwień, gdyż nasza współpraca opierać się będzie o środki komunikacji elektronicznej.

Mówiąc wprost – wszystko załatwimy online. Jest to dla Ciebie nie tylko bardziej komfortowe, ale przynosi Ci realne korzyści w postaci oszczędności czasu i pieniędzy.

Jeżeli pomimo tego zależy Ci na osobistym spotkaniu, to są one możliwe także w każdym – dogodnym dla Ciebie – miejscu na terenie całej Polski, jak i poza jej granicami.

Nie wiesz gdzie moglibyśmy się spotkać? Zapraszamy Cię do naszych biur.

Mieszkasz za granicą i nie chcesz przylatywać do Polski?

Wielu z naszych klientów to osoby przebywające na stałe za granicą. Im również pomagamy i prowadzimy ich sprawy.

Co więcej, umożliwiamy im złożenie zeznań za granicą, bez konieczności przyjeżdżania do kraju. To pozwala oszczędzać ich czas i pieniądze.

Nie znasz adresu byłego współmałżonka?

Adres zamieszkania jest konieczny, aby wezwać Twojego byłego współmałżonka przed sąd.

Jednakże tu również nie masz się czego obawiać, gdyż usługi prawne Kancelarii obejmują także działania przed organami administracji publicznej w szczególności w zakresie udostępniania danych osobowych na potrzeby procesu o „rozwód kościelny”.

Mówiąc wprost – załatwimy to za Ciebie. Ty jedynie opowiedz nam o swoich niedogodnościach.

Co jeszcze możesz zyskać?

Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz nie tylko powyższe korzyści, ale i o wiele więcej. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj: chcę poznać wszystkie korzyści.

4.6/5 - (84 votes)


  Czytaj więcej

  4.3 26 votes
  Article Rating
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments