DOBRY ADWOKAT KOŚCIELNY? CZYLI POZNAJ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Adwokat kościelny – opinie, czyli nikt nie może być sędzią we własnej sprawie. Tak głosi jedna z najsłynniejszych paremii prawniczych. Chcąc pozostać wiernym powyższej zasadzie, oddajemy głos naszym Klientom – zarówno obecnym, jak i byłym.

Dzięki ich opinii, sygnowanej imieniem i nazwiskiem, będziesz w stanie przekonać się, dlaczego powierzenie nam Twojej sprawy o stwierdzenie nieważności małżeństwa jest najlepszym wyborem z możliwych.

Dlaczego Kancelaria Kanoniczna Dawid Niemczycki?

Niejednokrotnie spotykamy się z pytaniami dotyczącymi opinii na nasz temat. Na pierwszy plan wysuwają się takie kwestie jak:

• „Jak Kancelaria Kanoniczna oceniana jest przez Klientów?”
• „Dlaczego warto wam zaufać, powierzając sprawę o rozwód kościelny?”
• „Dobry adwokat kościelny, który pomoże w procesie o unieważnienie małżeństwa”
• „Adwokat kościelny Warszawa, Kraków, Lublin, Poznań, Łódź, Wrocław – opinie”

Powyższe pytania to jedynie część tych zadawanych przez osoby, które zastanawiają się nad rozpoczęciem procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa nazwanego błędnie jako „rozwód kościelny”, „unieważnienie małżeństwa” czy „unieważnienie ślubu kościelnego”.

Porada prawna

Korzyści, które Ci zapewnimy – m.in. ocena szans w procesie o tzw. „rozwód kościelny” zostały opisane w jednej z naszych publikacji: „ROZWÓD KOŚCIELNY” ZA DARMO? POZNAJ 5 KORZYŚCI, KTÓRE CI ZAPEWNIMY.

Dzisiaj chcemy oddać głos osobom, z którymi współpracujemy na co dzień. To my wykonując zawód adwokata kościelnego – nazywanego także jako prawnik kanonista, adwokat kanoniczny, adwokat od (do) „rozwodu kościelnego” czy prawnik kościelny – pomagamy wszystkim tym, których sytuacja życiowa się skomplikowała, ale nadal chcą w pełni uczestniczyć w sakramentalnym życiu Kościoła katolickiego.

Świadczymy nasze usługi prawnicze niezależnie od rejonu Polski. Dlatego też z powodzeniem prowadzimy procesy o stwierdzenie nieważności małżeństwa w każdym z 41 sądów kościelnych w Polsce.

Naszą pomoc z zakresu kanonicznego prawa małżeńskiego świadczymy nie tylko w centralnych miastach Polski typu: Warszawa, Kraków, Lublin, Wrocław, Łódź, Poznań, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Rzeszów, Szczecin i Białystok, lecz także w tych nieco dalej położonych, tj.: Olsztyn, Radom, Kielce, Sandomierz, Zamość, Przemyśl, Tarnów, Łomża, Łowicz, Siedlce, Płock, Włocławek, Drohiczyn, Gorzów Wielkopolski czy Ełk.

Dobry adwokat kościelny – opinie

Jak powiedział Jeff Bezos: Twoją marką jest to, co ludzie mówią o Tobie, kiedy wyjdziesz z pokoju. Przekonaj się zatem co w tym pokoju się mówi. Tu znajdziesz wszystkie opinie: pokaż.

Poniżej dodajemy zaledwie kilka z nich.

Pani Anna, której sprawę prowadzimy w obszarze metropolii warmińskiej.

Pani Katarzyna, która dzięki nam wróciła do tematu procesu o stwierdzenie nieważności po kilkunastu latach.

Pani Kamila, którą reprezentujemy w obszarze metropolii lubelskiej.

Pani Agnieszka, której sprawę prowadzimy w obszarze metropolii szczecińsko-kamieńskiej.

Pan Maciej, który skorzystał z porady prawnej.

Pan Krzysztof, który potrzebował fachowej pomocy prawnej.

Pani Marlena, która zamieszkuje za granicą, a prowadzi sprawę w Polsce.

Kancelaria Kanoniczna jako Lider Opinii Klientów 2020/2021

Pragniemy także zaznaczyć, iż nasza ciężka praca została doceniona przez grono Klientów, którym pomagamy każdego dnia. Dzięki ich ocenom został nam przyznany Certyfikat Lider Opinii Klientów.

To prestiżowe wyróżnienie jest najlepszą gratyfikacją za trud, który wkładamy w pomoc osobom starającym się o stwierdzenie nieważności małżeństwa.

Kancelaria prawa kanonicznego na portalu Facebook i Instagram

Jeżeli chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o procesie o – błędnie określany – „rozwód kościelny” zapraszamy Cię do polubienia profilu Kancelarii na portalu Facebook: pokaż i Instagram: pokaż.

Dzięki licznym artykułom dotykającym kwestii procesu o tzw. „unieważnienie małżeństwa kościelnego” omawiamy tematykę procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa. I co najważniejsze – piszemy o tym w zrozumiały, nieprawniczy sposób.

Jak zostać jednym z wielu zadowolonych Klientów?

Jeżeli zastanawiasz się nad rozpoczęciem procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa, koniecznie zajrzyj tutaj: „ROZWÓD KOŚCIELNY” – OD CZEGO ZACZĄĆ?

4.8/5 - (43 votes)


  Czytaj więcej

  4.6 29 votes
  Article Rating
  Subscribe
  Powiadom o
  guest
  1 Komentarz
  najstarszy
  najnowszy oceniany
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Joanna
  Joanna
  1 rok temu

  Na uwagę zasługuje Kancelaria Kanoniczna Dawid Niemczycki oraz Patrycja Lechus-Niemczycka. Zgrany duet, który solidnie współpracuje ze swoim klientem, starannie opracowując dokumentację w danej sprawie. Uczciwe i rzetelne podejście, jednocześnie wysoka kultura osobista i profesjonalizm, który powoduje,że klient jest spokojnie i bez nadmiernego stresu prowadzony w danej sprawie. Goraco polecam tę kancelarię.